Paslaugos

  • INDŲ NUOMA

UAB Sangaida siūlo platų indų nuomai pasirinkimą. Įvairaus dydžio lėkščių, taurių, stiklinių, stalo įrankių, padėklų ir kitų serviravimo indų bei įrankių nuomą.

Galime aprūpinti nuomojamais indais tiek didelį renginį, tiek keleto svečių susibūrimą. Jus tikrai nustebins mūsų siūlomos kainos ir asortimentas!

Peržiūrėkite mūsų indų nuomos katalogą
Susisiekite dėl indų nuomos paslaugų

 

  • PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS

UAB Sangaida jau daugiau nei 20 metų veikia HoReCa sektoriuje. Kompanijoje dirba patyrę ir šią sferą puikiai išmanantys darbuotojai, kurie gali suteikti naudingos informacijos ir konsultuoja įvairiomis temomis.

Išsamiai Jus pakonsultuosime ir padėsime tiek komplektuojant stalo serviruotę, tiek renkantis virtuvės reikmenis ir įrangą. Padėsime atidaryti kokteilių barą, kavinę ar kitą viešojo maitinimo įstaigą.

Ne tik pasiūlysime visą reikiamą prekių asortimentą, bet taip pat patarsime ir dėl techninių bei vizualinių sprendimų, darbo ergonomikos, meniu sudarymo ir visais kitais Jums rūpimais klausimais.

Susisiekite dėl profesionalios konsultacijos

 

  • GARANTINIS IR POGARANTINIS ĮRENGIMŲ REMONTAS

UAB Sangaida galite įsigyti kokybišką ir ilgaamžę baro, virtuvės techniką. Padėsime įsirengti ergonomišką profesionalią virtuvę – didelis tiekėjų pasirinkimas leidžia sukomplektuoti reikiamą virtuvės įrangą pagal jūsų individualius poreikius ir aukščiausius profesionalų standartus.

Vykdome garantinį technikos aptarnavimą.

Taip pat galime pasiūlyti ir pogarantinį įrengimų remontą. Patyrę meistrai greitai ir kokybiškai sutaisys įrangą, pasiūlys techninius sprendimus. 

Susisiekite dėl įrengių garantinio ir pogarantinio remonto

 

  • PRODUKTŲ PREZENTACIJOS

Aktyviai organizuojame įvairių produktų, įrankių, įrangos, kulinarijos, maisto ir gėrimų prezentacijas visoje Lietuvoje. Prezentacijas organizuoja ir įgyvendina UAB Sangaida specialistai, taip pat ir užsienio svečiai – pasaulyje žinomi ir pripažinti virtuvės šefai, barmenai, geriausi savo srities specialistai. Savo klientus kviečiame prisijungti prie įvairių pasaulinių tiekėjų gėrimų, naujienų, produktų ir įrangos prezentacijų, kupinu įdomių pranešimų, žinių, idėjų, patirčių ir įkvėpimo.

Galime surengti Jums ir Jūsų darbuotojams mūsų atstovaujamų prekės ženklų prezentacijas, atskleisti geriausias prekės ar produkto savybes, apmokyti kaip naudotis įsigytais įrenginiais ar įrankiais, parodyti naujas panaudojimo galimybes.

Susisiekite dėl pageidaujamų mokymų, prezentacijų

 

  • GĖRIMŲ MĖNIU SUDARYMAS – MONIN STUDIJA

UAB Sangaida teikia gėrimų meniu sudarymo konsultacijas ir mokymus.

Esame įkūrę vienintelę Lietuvoje MONIN gėrimų studiją, kurioje rengiame mokymus ir pristatymus skirtus gėrimų meniu sudarymui.

Profesionalūs gėrimų ekspertai gali Jus pakonsultuoti tiek sudarant kokteilių baro, tiek restorano, ar kavos baro meniu. Suteiksime Jums visą reikiamą informaciją, tiek susijusią su gėrimais, tiek su baro darbo vietos įrengimu, pakonsultuosime dėl reikalingos technikos, įrankių ir kitų Jums iškilusių klausimų.

Studija atstovauja pasaulinius gamintojus:
MONIN, Caraibos, J.Gasco, ZwieselLibbey, iSi, Vitamix, Hamilton Beach ir kitus...

Susisiekite dėl pageidaujamų mokymų, prezentacijų

 

  • ATVYKSTANTYS VADYBININKAI

UAB „Sangaida“ turi išplėtotą vadybininkų tinklą, kurie gali aplankyti klientus beveik visoje Lietuvoje.

Jeigu neturite galimybės atvykti į vieną iš mūsų pardavimo salonų, UAB Sangaida vadybininkai gali atvykti į Jums patogią vieta: priimti užsakymus, padėti išsirinkti norimą asortimentą, atvežti reikalingus prekių pavyzdžius.

Susisiekti su vadybininkais

 

  • NEMOKAMAS PREKIŲ PRISTATYMAS

UAB „Sangaida“ pristato prekes visoje Lietuvoje. Užsakymus įvykdome per kelias dienas.

Prekių pristatymas užsisakius už minimalią nustatyta sumą yra nemokamas.

Susipažinti su prekių pristatymo taisyklėmis

 

  • PREKIŲ UŽSAKYMAS IŠ KATALOGŲ

UAB Sangaida atstovauja daugybę garsiausių pasaulio HoReCa gamintojų ir tiekėjų. Mūsų asortimentas itin platus ir apima visą HOReCa sektoriui reikalingą produkciją, pradedant vienkartiniais indais, ūkinėmis priemonėmis ir baigiant stambia bei smulkia technika.

Visas jums reikalingas prekes galite įsigyti Lietuvoje iš mūsų sandėlio, tačiau kažko neradus galime prekes užsakyti iš katalogų ir atvežti per suderintą terminą.

Atstovaujame daugybę prekės ženklų, tad iš mūsų siūlomo asortimento išsirinks net reikliausias klientas.

Peržiūrėti tiekėjų sąrašą ir katalogus

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų