Monin produkcija (228)

Monin sirupai, monin tyrės  

 

MONIN – tai daugiau, nei 120 metų patirties, dirbant gurmaniškų skonių pasaulyje, sukaupusi įmonė. MONIN prekės ženklas, įkurtas 1912-ais metais, dabar veikia 140-yje šalių bei gamina daugiau nei 150-ies skonių sirupus, padažus ir tyres. Pagrindinis MONIN tikslais – būti kuo arčiau kliento tam, kad išgirstų, suprastų jo poreikius ir vėliau išpildytų juos.

Kokybė ir natūralumas – tai svarbiausios įmonės vertybės. Tai sąlygoja šiuolaikinį ir technologiškai išsivysčiusį gamybos procesą. MONIN visame pasaulyje užsitarnavo kūrybiško ir atsakingo prekės ženklo vardą, kurį išlaiko atsidavimo darbui ir dėmesio klientui dėka.

Šiuo metu MONIN dirba net 18 gėrimų inovacijų vadovų – kokteilių ir kavos ekspertų, kurie bendradarbiaudami su keturiomis kokteilių kūrimo studijomis visame pasaulyje, dirba tam, kad MONIN asortimentas būtų pritaikytas kurti naujus ir inovatyvius gėrimus. MONIN produkciją renkasi daugybė kavos ruošimo meistrų, miksologų ir barmenų žinomiausiuose pasaulio baruose ir kavinėse. MONIN produktai – tai išskirtinumas, natūralumas, kokybė ir galimybė rinktis iš plataus asortimento prekių.

MONIN sirupų asortimentas
MONIN tyrių asortimentas
MONIN padažų asortimentas
MONIN frappe ir smoothie bazių asortimentas
MONIN l'Artiste kavos ir desertų papuošimų padažų asortimentas

MONIN becukrių sirupų linija
MONIN kraftinio cukraus sirupų linija

MONIN produktų katalogas


Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų