Caraibos (17)

Caraibos – jau beveik 40 metų skaičiuojantis prancūziškas sulčių prekės ženklas. Šių sulčių asortimentas itin platus – daugiau nei 70 rušių. Caraibos – vienos labiausiai mėgstamų sulčių profesionalų tarpe Prancūzijoje, taip pat puikiai vertinamos ir naudojamos visame pasaulyje. Su Caraibos sultimis per metus pagaminama daugiau nei 20 milijonų kokteilių. Caraibos sultys yra oficialios Tarptautinės barmenų asociacijos (IBA) konkursų sultys. Taip pat - išskirtinis Prancūzijos barmenų asociacijos sulčių prekės ženklas. Šios sultys naudojamos viešbučių personalo mokyklose, barmenų mokyklose. Caraibos kompanija 2009 metais tapo La martininiquaise grupės dalimi. La martininiquaise - antra didžiausia alkoholinių gėrimų kompanija Prancūzijoje, taip pat ji patenka į daugiausiai alkoholio prekės ženklų pasaulyje atstovaujančių kompanijų dešimtuką. Caraibos sultys supakuotos patogiuose stikliniuose 1l talpos buteliuose. Caraibos asortimentą sudaro skirtingos sulčių grupės:

  • Egzotiškų, retų skonių sultys (tokios kaip guavų, imbiero, ličių ir kt.). Šios sultys daugiausia naudojamos profesionalių miksologų, kuriant kokteilius, taip pat ruošiant klasikinius kokteilius.
  • Tradicinių, populiariausios rūšių sultys (tokios kaip apelsinų, obuolių, pomidorų, vyšnių ir kt.).
  • Klasikinių nealkoholinių kokteilių mišiniai (tokie kaip Mojito, Pina colada, Cosmopolitan ir kt.)
  • Taip pat galima Caraibos sulčių įsigyti ir buteliukais po 200ml.
  • Caraibos sultys yra skirtingų rūšių, priklausomai nuo pagaminimo būdo:
  • 100% grynos sultys. Šios sultys gaminamos tiesiog išspaudžiant vaisius ir nepridedant jokiu papildomų ingredientų ar cukraus.
  • Sultys gaminamos iš koncentrato. Šios sultys yra pagamintos koncentrato pagrindu. Koncentratą sudaro tik vaisiai, vanduo ir natūralūs vaisių kvapikliai.
  • Siulčių nektarai. Caraibos sulčių nektarai gaminami iš vaisių sulčių arba vaisių tyrės (ne mažiau kaip 25%), vandens ir sukraus.

Caraibos sultys gaminamos iš vaisių surinktų 5 žemynuose ir 22 valstybėse. Caraibos sulčių gamybai vaisių naudojama daug daugiau nei reikalauja teisės aktai, tiek daug, kiek reikia auksčiausiai kokybei išgauti. Del to Caraibos sultys tokios šviežios ir skanios! Oficialus Caraibos sulčių atstovas Lietuvoje UAB „Sangaida“.


Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų