Zwiesel Glas (130)

ZWIESEL GLAS” – jau beveik 150 metų yra neįveikiamas lyderis krištolo gamyboje. Kompanija bendradarbiauja su žymiausiais restoranais, pripažintais dizaineriais ir savo gamyboje sujungia inovatyvias medžiagas su šiuolaikiniais krištolo gamybos metodais, bei nesenstančiu dizainu. Prekės ženklas „Zwiesel Glas“ apima visa prieš tai buvusių „ ZWIESEL GLAS“ prekės ženklų „ Zwiesel 1872“ , „Schott Zwiesel“ ir „Jenaer Glas“ patirtį. Savo asortimente kompanija akcentuoja įvairiems gėrimams skirtas stiklo dirbinių serijas ir inovatyvius stalo serviruotės produktus. Somelje, vyndariai, garsūs virėjai, aukščiausios klasės viešbučiai ir galutiniai vartotojai iš daugiau kaip 120 šalių vertina ambicingiems reikalavimams pritaikytą produktų portfelį. „Zwiesel Glas“ vertybės: patirtis, profesionalumas ir preciziškas dizainas.

Profesionalūs krištolinio stiklo gaminiai „Zwiesel Glas“ krištolinio stiklo taurės žinomos ir pripažįstamos pasaulyje jau daugybę metų dėl ypatingos užpatentuotos technologijos „Tritan“, kuri šio gamintojo taures daro išskirtinai tvirtas ir tuo pačiu leidžia išlaikyti spindintį krištolo skaidrumą ir skambumą. Kompanija taip pat įdiegė dar vieną patobulinimą - „Tritan Protect“ technologiją. Patobulinus „Tritan“ technologiją Shott Zwiesel taurės tapo tvirtesnės ir ilgaamžiškesnės nei bet kada anksčiau. Ši gamybos ir apdirbimo naujovė suteikia taurėms dvigubai didesnį atsparumą  dūžiams ir tvirtumą. Specialiu būdu sutvirtintas stiklo paviršius tampa atsparus įbrėžimams ir sutvirtina stiklą, indai mažiau dėvisi plaunant juos indaplovėje. Stiklo dirbiniai puikiai tinka bet kuriems poreikiams. Gamybos koncepcija grindžiama tokiomis savybėmis kaip blizgesys, tvirtumas ir patvarumas. Išlaikant ir tobulinant klasikines formas, „Zwiesel Glas“ niekada nepamiršta ir apie šiuolaikines dizaino aktualijas. Produktų asortimentas pabrėžia stiklo kokybę, dizaino bei spalvos grakštumą.

Taip skamba svetingumas…ZWIESEL GLAS” kompanija visada buvo susijusi ne tik su stiklu, bet ir tuo, ką jis gali suteikti. „Zwiesel Glas“ gaminiai – tai aukščiausio lygio gamyba ir meistriškumas, kuriant unikalius gaminius, kurie suteikia nepamirštamus bendravimo malonumo įspūdžius. Gaminiai, suteikiantys kiekvienai stalo serviruotei ypatingą žavesį, laikomi gerų manierų dalimi visame pasaulyje. Kai pakelsite tostą su „Zwiesel“ taure, išgirsite, kaip skamba tikras svetingumas.

Speciali pastaba tampa prekės ženklo pažadu „Zwiesel Glas“ pasižymi unikalia kokybe. Šis aukštos kokybės standartas prasideda nuo garso: tonas, kuriuo „Zwiesel“ taurės skamba jomis susidaužiant, yra unikalus ir tapo išskirtiniu prekės ženklo bruožu. Šį unikalų garsą vertina ne tik stiklo mėgėjai, bet ir šeimininkai bei svečiai visame pasaulyje. Visa tai atspindi „Zwiesel Glas“ prekės ženklą. Tačiau tai ir kur kas daugiau: natos forma logotipe simbolizuoja bendravimo malonumą ir harmoniją bei svetingumą, kurį svečiai ir šeimininkai pareiškia vieni kitiems. Raidė „Z“ logotipe reiškia „Zwiesel“. Jos tiesios linijos simbolizuoja gamybos kompetenciją, ypatingai vertinama įmonėje ir įmonės stiklo gamintojų tikslumą.


Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų