Apie įmonę

MŪSŲ VEIKLA

UAB „Sangaida“ siūlo platų asortimentą produkcijos reikalingos viešojo maitinimo sektoriui bei viešbučiams. Galime pasiūlyti visą asortimentą prekių nuo pačių smulkiausių vienkartinių ir serviravimo reikmenų iki stambios profesionalios įrangos.

MŪSŲ DARBO STILIUS

Konsultuojame komplektuojant stalo serviravimo, baro ir virtuvės reikmenis bei įrangą, serviruotę, indus maisto išsinešimui, padedame sudaryti gėrimų meniu, rengiame mokymus personalui. Mūsų specialistai, atsižvelgdami į individualius poreikius, padės racionaliai įrengti viešbučio, restorano, kavinės ar baro maitinimo sektorių – tiek darbo, tiek svečių zonas.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Savo klientams teikiame daug papildomų paslaugų, tokių kaip: prekių užsakymas telefonu, jų pristatymas kliento nurodytu adresu, atvykstantis pas klientą vadybininkai, individualus prekių užsakymas iš katalogų, indų nuoma, garantinis ir pogarantinis įrenginių aptarnavimas, produktų prezentacijos ir konsultacijos gėrimų meniu sudarymo klausimais.

MŪSŲ PASIŪLA

Mes siūlome patikimą, aukštos kokybės produkciją iš daugiau kaip 200 užsienio tiekėjų. Mūsų įmonė atstovauja daugybę garsiausių pasaulio gamintojų ir prekės ženklų, kurių produkcija pripažinta ir naudojama visame pasaulyje. Galime pasiūlyti labai įvairią produkciją, įtiksiančią bet kokiems technologiniams ir stilistams poreikiams. Mūsų asortimente rasite ir niekada nesenstančią klasiką, ir naujausias mados tendencijas bei technologines naujoves virtuvei, stalo serviravimui, barui.

ĮMONĖS ISTORIJA

1994 m. lapkričio 10 d. įkurta UAB „Sangaida“. Pirmasis prekybos salonas – Vivulskio g. 14.
1999 m. balandžio mėn. įmonė persikelia į naujas patalpas esančias Panerių g. 20a., Vilniuje.
2000 m.
 birželio 28 d. atidaromas įmonės filialas Klaipėdoje.
2002 m. gruodžio 2 d. atidaromas įmonės filialas Kaune.
2005 m. atidaromas įmonės centrinis sandėlis.
2013 m. išplečiamas ir modernizuojamas įmonės centrinis sandėlis.
2015 m. modernizuojamas pagrindinis įmonės pardavimu salonas esantis Panerių g. 20a, Vilniuje.
2015 m. atnaujinama MONIN gėrimų studija, kurioje vyksta mokymai ir konsultacijos gėrimų meniu sudarymo klausimais.
2016 m. UAB „Sangaida“ pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvoje bendrovių ir jai įteiktas Gazelės apdovanojimas.
2019 m. gruodžio mėn. UAB „Sangaida“ Kauno padalinys persikėlė į naujas, modernias patalpas esančias Veiverių g. 153, Kaune.
2021 m. liepos mėn. UAB „Sangaida“ centrinis sandėlis persikėlė į didesnes bei modernesnes patalpas esančias Šaltupio g. 9B, Vilniuje.

 

Mokėjimo rekvizitai:

Gavėjas: UAB “SANGAIDA”
Įmonės kodas: 122762627
PVM kodas: LT227626219
Sąskaita: LT72 7300 0100 0242 0656 (AB „Swedbank“)
Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris
El. paštas pavedimui nusiųsti: uzsakymai@sangaida.lt

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų