Candola (22)

CANDOLA staltiesės ir lempos - naujas modernus požiūris į stalo dekoravimą

CANDOLA - jau nuo 1988 metų veikianti austrų kompanija, kuri specializuojasi staltiesių ir lempų gamyboje profesionalioms reikmėms. Daugelyje pasaulio šalių žinomas gamintojas vertinamas už gaminių kokybę bei ilgaamžiškumą. Pagrindiniai įmonės siūlomi produktai: mineralinio aliejaus lempos - stalo žibintai ("Miracle Lamps") ir  dėmėms atsparios staltiesės, į kurias neįsigeria skysčiai, juos lengva nuvalyti, todėl staltieses skalbsite rečiau.

Stebuklingos CANDOLA lempos

Modernūs naujoviški CANDOLA stalo žibintai "Miracle Lamps" skirti palengvinti darbą visiems aptarnavimo industrijos atstovams. Viešbučiams, restoranams ar kitoms maitinimo įstaigoms šie žibintai padeda užtikrinti kokybišką aptarnavimą ir klientų saugumą. CANDOLA žibintai - tai paprastas, bet neįprastas gaminys, pasižymintis funkcionalumu ir daugeliu savybių, itin aktualių kasdieninėje viešbučių ar restoranų veikloje. CANDOLA žibintai atrodo kaip žvakės, tačiau nesukelia tiek rūpesčių. Vietoje įprastų žvakių CANDOLA naudoja specialaus mineralinio aliejaus pripildytą buteliuką, skystis jame dega be jokio kvapo ar dūmų. Tokios lempos privalumas, lyginant su įprastomis žvakėmis, kad nelieka vaško ar kitų degimo liekanų, staltiesės išsaugomos švarios, nereikia keisti sudegusios žvakės, o klientai gali mėgautis žvakių šviesos kuriama malonia aplinka. Be to, vieno buteliuko užtenka 120 valandų nuolatinio deginimo, jokia kita žvakė taip ilgai nedega. Iš įvairiausių CANDOLA lempų modelių išsirinks skirtingo skonio ir pageidavimų klientai. Jas galima pritaikyti pačiam įvairiausiam interjerui, statyti lauke ir viduje.

Atsparios dėmėms staltiesės CANDOLA

CANDOLA staltiesės nėra tiesiog paprastos staltiesės, bet tam tikra nauja moderni staltiesės variacija. Staltiesės pagamintos specialiomis sąlygomis iš technologiškai pažangių medžiagų, yra atsparios dėmėms, praktiškai nereikia jų lyginti, yra atsparios susitraukimui ir blukimui, be to, jų medžiagos tekstūra minkšta ir natūrali, tad yra maloni liesti. Kava, arbata ar vynas, išpiltas ant šios staltiesės, nesusigeria, o lieka paviršiuje ir užtenka jį tiesiog nuvalyti. CANDOLA siūlo platų pasirinkimą įvairaus dizaino ir spalvų staltiesių, kurios gali būti pasiūtos ir pagal individualius pageidavimus. Galutiniam produktui netaikomi beveik jokie apribojimai - galima įsigyti tiek atskiros medžiagos, tiek jau pasiūtų staltiesių, staltiesėlių, servetėlių, kėdžių apdangalų ar prijuosčių. Stilingos, spalvingos, malonios liesti CANDOLA staltiesės sukurs malonią ir komfortabilią aplinką svečiui bei palengvins darbą personalui.

Candola lempų katalogas

Candola staltiesių katalogas

Candola medžiagų katalogas


Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų