Vitamix (3)

„Vitamix“ istorija prasidėjo 1921 metais, kai William Grover Barnard susidūrė su sunkia ekonomine krize ir pradėjo keliauti po šalį, pardavinėdamas modernius virtuvės įrankius. Sukurti pirmąjį trintuvą įkvėpė noras padėti sergančiam draugui – jo liga padėjo suprasti maisto mitybos vertę ir gerovę sveikatai. W.G. Bernard tapo sveiko maisto pramonės pradininku, įkūrė įmonę „The Natural Food Institute“ ir ėmė mokyti žmones visko, ką žinojo apie maistą ir sveikatą. 1937 metais jis pristatė naują produktą – maisto trintuvą, kuris iškart buvo įvertintas, nes leido sumaišyti maisto produktus kur kas grečiau ir parodė, kaip lengva paruošti sveiką maistą išsaugant jo skonį. 1955 metais oficialiai pavadino savo išradimą „Vitamix“, nes „Vita“ reiškia gyvenimą. Bėgant metams buvo tobulinamos trintuvo funkcijos ir 1969 metais pristatytas dar galingesnis „Vitamix 3600“, kuriame galima pagaminti sriubą, susmulkinti ledus, malti grūdus, išminkyti duonos tešlą. Per trisdešimt metų šeima toliau plėtojo „Vitamix“ produktų liniją ir 1985-aisiais sukūrė pirmąjį komercinį „Vitamix“ trintuvą. „Vitamix“ šiandien Šiandien visą seriją komercinių „Vitamix“ maišytuvų galima rasti gurmanų restoranuose, baruose ir viso pasaulio virtuvėse. Kiekvienas prietaisus naudojančių partnerių pastebėjimas nepraslysdavo pro ausis ir „Vitamix“ nuolat tobulinamas, siekiant gauti geriausius rezultatus. Ir mėgėjui, ir virtuvės profesionalui Profesionalai virtuvėje dažnai naudoja įvairius trintuvus, bet „Vitamix“ trintuvas nustebins bet kurį šefą ir pakeis požiūrį į maisto gaminimą. Gaminsite lengviau ir paprasčiau, o „Vitamix“ trintuvu paruošto maisto skonis nustebina. Su „Vitamix“ komerciniu maisto trintuvu maistą galima ruošti net 12 skirtingų būdų: plakimas, daržovių smulkinimas, šildymas, homogenizavimas, trynimas, malimas, grietinėlės plakimas, sulčių spaudimas, ledo kapojimas ir kt.

"Vitamix" žino, ką reiškia ilgos darbo valandos. Nereikės bijoti, kad trintuvas suges svarbiausiu momentu. "Vitamix" sutrina bet kokius kietus ingredientus, trintuvas pritaikytas ilgam darbui be pertraukos.

Palengvina darbą

Intuityvus lengvas valdymas sumažina apmokymų laiką, greitis veikiantis plakiklis ir patenkinti klientai.

Geriausias prietaisas geriausiems

Jūs siekiate būti geriausi savo srityje, todėl "Vitamix" siūlo tik geriausią prietaisą norimiems rezultatams pasiekti. Vis daugiau profesionalų pasitiki "Vitamix", nes tai nėra įprastas trintuvas - "Vitamix" yra jų sėkmės dalis.


Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų