Motta (27)

"MOTTA Metallurgica", įkurta 1967-aisiais, specializuojasi nerūdijančio plieno baro ir virtuvės įrankių profesionalams gamyboje.

"MOTTA" produkcija  skirta tiems, kas vertina kokybę ir modernų dizainą. Daug dėmesio "MOTTA" skiria dizainui ir funkcionalumui. Bendradarbiaudama su žinomiausiais įrankių dizaino srities profesionalais, "MOTTA" kuria patogius ir išvaizdžius virtuvinius, konditerinius instrumentus, baro įrankius ir aksesuarus, savo tikslumu ir kokybe tinkančius ne tik naudoti namuose, bet ir profesionaliam darbui bare ar kavinėje.

"MOTTA" asortimentas sutelktas ties kavos ruošimo ir serviravimo reikmenimis. "MOTTA" yra viena iš pirmaujančių kavos ruošimo sektoriaus reikmenų gamybos profesionalų, kadangi siūlo kone plačiausią Europoje kavos ruošimo instrumentų ir įrankių pasirinkimą.

Viena svarbiausių "MOTTA" vertybių yra gaminamųjų produktų kokybė. MOTTA kompanija turi griežtą produktų kokybės ir atsekamumo sistemą, ant kiekvienos MOTTA prekės yra logotipas, trumpas aprašymas, informacija apie gaminio medžiagą.


Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų