Churchill (110)

Churchill1795 logo

 

CHURCHILL – ilgametis porceliano gamintojas, kuris jau daugiau nei 200 metų augina ir puoselėja savo gerą vardą. Daugeliui viešbučių ir restoranų savininkų ir vadovų CHURCHILL asocijuojasi su inovacijomis, aistra, patirtimi ir aukščiausia kokybe.

CHURCHILL yra vienas didžiausių porceliano gamintojų Didžiojoje Britanijoje, todėl įmonė nuolat investuoja į gamybos ir logistikos vystymą. CHURCHILL dizaineriai yra keramikos ekspertai. Jų tikslas – perkelti naujausias kulinarijos tendencijas į indus ir suteikti jiems išskirtinį dizainą. CHURCHILL daugiau nei 12 metų bendradarbiauja su žaliavų tiekėjais visame pasaulyje, todėl yra pasiruošę patenkinti įvairius klientų poreikius, nes kokybė yra ypatingai svarbi šiai įmonei.

CHURCHILL rūpinasi tuo, kad gaminių kokybė atitiktų ir peraugtų klientų poreikius, o gamybos technologijos ir pramonės viršytų įstatymų nustatytus standartus. CHURCHILL indus galima plauti indaplovėje bei industrinėje plovimo mašinoje, dėti į mikrobangų krosnelę bei šaldiklį. CHURCHILL naudojamos glazūros atsparumas ir itin lygus indo paviršius padidina gaminių ilgaamžiškumą, todėl produkcija mažiau dūžta ir skilinėja. Indai taipogi yra atsparesni įvairiems įbrėžimams, staigiam temperatūros svyravimui. Be to, CHURCHILL suteikia gaminiams 5 metų krašto skilimo garantiją, kas sumažina išlaidas indams dėl aptrupėjusių kraštų. Lengvi, puikios išvaizdos ir plataus asortimento indai patenkins skirtingų stilių ir dizainų restoranų poreikius. Kompanijos dizainerių komanda nuolat kuria ir pristato naujoves, atitinkančias paskutines kulinarijos tendencijas.

CHURCHILL produktų katalogai:

„What's New Autumn 2022“ produktų katalogas
„What's New Spring 2022“ produktų katalogas
„What's New Spring 2021“ produktų katalogas
„Cumulative What's New 2020“ produktų katalogas

CHURCHILL produktų kolekcijų katalogai:

„Alchemy“ indų serijos katalogas
„Combined“ indų serijos katalogas
„Stonecast“ indų serijos katalogas
„Studio Prints“ indų serijos katalogas
„Hotels“ indų serijos katalogas
„Cafe“ indų serijos katalogas
„Studio Prints Agano“ indų serijos katalogas
„Studio Prints Mineral“ indų serijos katalogas
„Stonecast Aqueous“ indų serijos katalogas
„Premium“ indų serijos katalogas
„Future Care“ indų serijos katalogas
„Cutlery“ indų serijos katalogas
„Isla“ indų serijos katalogas
„Bamboo“ indų serijos katalogas
„Buffet“ indų serijos katalogas
„Beverage“ indų serijos katalogas


Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų