Arcos peiliai (235)

 

Arcos peiliai


 

ARCOS – itin senas tradicijas turinti kompanija, savo istoriją skaičiuojanti jau 260 metų. Arcos gaminių kokybė – tai pagrindinis aspektas, kuriam kompanija skyrė ypatingą dėmesį visą savo gyvavimo laikotarpį. ARCOS garantuoja savo gaminių kokybę net 10-čiai metų. Kompanijos specialistai itin didelį dėmesį skiria ir gaminių funkcionalumui bei dizainui.


Arcos PEILIAI
Kompanija nuolat žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis peilių gamybos srityje. Arcos peilių gamyboje naudoja patentuotą NITRUM lydinį, kuris padidina Arcos peilių tvirtumą, pjovimo kokybę, funkcionalumą, mechaninį atsparumą pažeidimams bei atsparumą oksidacijai. Šis unikalus lydinys yra draugiškas aplinkai ir visiškai saugus naudoti maisto gamyboje, nesukelia alerginių reakcijų. Kompanija siūlo skirtingas NITRUM peilių serijas, skirtas profesionalams ir namams, kai kurios iš jų: Arcos UNIVERSALArcos WHITE RIVIERA Arcos peilių ašmenys yra įlydyti į rankeną, kad peilis būtų vientisas ir nebūtų galimybės atsirasti oro tarpams, tai padidina peilio tvirtumą ir nelieka vietos kauptis dulkėms. Arcos peilių rankenos - išskirtinai ergonomiškos, pagamintos iš polipropileno (POM),  padengtos švelnia ir patogia gumine danga. Šios dangos dėka peilį labai patogu naudoti, jis neslysta, rankena atspari drėgmei ir aukštai temperatūrai.


PUODAI IR KEPTUVĖS PROFESIONALIAI VIRTUVEI
„Arcos“ puodai ir keptuvės tinkamos naudoti ant bet kokio tipo kaitlentės. Indai maisto gaminimui sukurti taip, kad karštis pasiskirstytų vienodai ir efektyviai. Nerūdijančio plieno detalės atsparios rūdims, indus galima saugiai plauti indaplovėje, tai nesumažina jų ilgaamžiškumo. „Arcos“ virtuvės reikmenys sukurti taip, kad galėtumėte gaminti greitai, saugiai ir patogiai. SAMOA serijos keptuvės, skirtos profesionaliai virtuvei, pasižymi išskirtine kokybe ir nepriekaištingu funkcionalumu. Ypač atsparus keptuvės paviršius Teflon®Select sukuriamas naudojant daugiasluoksnę technologiją, taip užtikrinant, kad karštis paskirstomas tolygiai, prie keptuvės paviršiaus neprikepa maisto likučiai, jį lengva nuvalyti, o keptuvė tarnaus ilgai. Indų rankenos pagamintos iš kniedyto nerūdijančio plieno, jos neįkaista ir leidžia gaminti tvirtai bei patogiai. Magnetinis keptuvių dugnas užtikrina, kad ENDURA puodus ir keptuves galite naudoti ant visų tipų kaitlenčių, taip pat indukcinių.

ARCOS 2022 metų katalogas

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų