Vandens minkštytojas 13 l HENDI

133,10 €
Yra sandėlyje
* kaina su PVM
Prekės kodas: HN2312270000
Prekės pristatymas 1-3 d.d.

Prekės informacija

Vandens dorojimo metu prijungti prietaisai negali būti naudojami.Minimalus/ maksimalus vandens slėgis: 1–8 bar. Vardinis srautas: 1000 l/val. Darbinė temperatūra: nuo +4°C iki +35°C. Tiekiamo vandens temperatūra: nuo +4°C iki +25°C. Jungties dydis: 3/8”.

Tiekėjas

Vandens minkštinimas pagrįstas jonų mainais, jo esmė ta, kad jonų mainuose dalyvaujančios medžiagos geba sugerti iš vandens teigiamus kalcio ir magnio jonus, kurie yra atsakingi už vandens kietumą, bei yra kalkių susidarymo priežastis. Kai jonų mainų derva išsenka, ji praranda gebėjimą minkštinti vandenį, todėl jį būtina regeneruoti druskos tirpalu.

Vandens minkštintuvus galima įrengti visur, kur vandens temperatūra ne didesnė kaip 45°C, o įeinančio vandens slėgis ne didesnis kaip 2 barai. Regeneravimui naudoti tik nejoduotą druską. Naudoti tik geriamam vandeniui. Tinka vandeniui minkštinti kavos virimo aparatuose, indaplovėse, konvekcinėse garų krosnelėse ir ledo generatoriuose. Dėl nedidelių matmenų puikiai tinka kavinėms ir restoranams. Kokybiškų komplektuojamųjų dalių naudojimas užtikrina ilgą ir nepriekaištingą naudojimo laiką. Tinkamiausias darbinis vandens slėgis: 1-2 barai.

Neseniai peržiūrėtos prekės

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų