Milteliai kalkių nuoviroms ULA 100 g

0,73 €
Yra sandėlyje
* kaina su PVM
Prekės kodas: B22483427240
Prekės pristatymas 1-3 d.d.

Prekės informacija

Milteliai skirti tirpinti nuoviras iš emaliuotų ir metalinių indų, plastikinių virdulių, kaitinimo elementų. Balti kristaliniai milteliai lengvai tirpstantys verdančiame vandenyje.

Tiekėjas

Sudėtis: neorganinė rūgštis.

Naudojimas: Vienam litrui vandens įpilti 50 g (4 šaukštus) miltelių. Tirpalą supilti į valomą indą (užpilti ne daugiau kaip 2/3 indo tūrio) ir virinti 10-15 min. Storą nuovirų sluoksnį tirpinti užvirinant paruoštą tirpalą pakartotinai 2-3 kartus. Ištirpinus nuoviras, indus gerai išplauti, įpilti švaraus vandens ir dar kartą užvirinti.

Sauga: Atsargiai. Sukelia smarkų akių dirginimą. Dirgina odą. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. PATEKUS  Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Talpyklą išmesti i atliekas pagal nacionalinius reikalavimus.

Laikymas: vėsiose, sausose patalpose. Tinkamumo naudoti terminas nurodytas ant pakuotės.

Kilmės šalis: Lietuva

Neseniai peržiūrėtos prekės

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų