Contacto (374)

CONTACTO – tai viena iš pirmaujančių vokiečių didmeninės prekybos įmonių, prekiaujanti ir eksportuojanti indus, įrankius maisto ruošimui, laikymui ir pateikimui. CONTACTO produktų galima rasti prekės ženklo "gimtinėje” Vokietijoje, taip pat Europos, Artimųjų Rytų, Afrikos ir Azijos šalyse. CONTACTO asortimente – daugiau nei 4000 aukštos kokybės nerūdijančio plieno gaminių: nuo profesionalių puodų, keptuvių, įrangos iki baro aksesuarų ir stalo įrankių.

Viena pagrindinių CONTACTO prekių grupių - puodai.  CONTACTO puodų išskirtinumą žymi nekaistančios rankenos, privirintos taškiniu būdu taip, kad tarp rankenos ir puodų būtų tarpas, sąlygojantis minimalų šilumos laidumą. Trisluoksnis puodų dugnas lemia tolygų šilumos pasiskirstymą. Be to, dangtį galima įstatyti į rankeną, kur jis puikiai laikosi ir nekrenta, bet prireikus laisvai juda, leisdamas išeiti garams.

CONTACO keptuvės, gastronominiai ir serviravimo indai pasižymi aukščiausios kokybės medžiagomis, kurios užtikrina ilgalaikį keptuvių naudojimą bei ruošiamo maisto kokybę ir jo pateikimą serviruojant.

CONTACTO kompanija yra viena iš nedaugelio Europos gamintojų, kuri savo asortimente turi tokį platų smulkių virtuvės aksesuarų, įrangos ir priedų pasirinkimą.  Ypatingas dėmesys yra teikiamas kainos ir kokybės santykiui, todėl CONTACTO klientai gali džiaugtis išskirtine virtuvinių ir baro įrankių kokybe už itin patrauklią kainą.


Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų