Nealkoholinis vermutas Italian Spritz Lyre's 200 ml

12,10 € * kaina su PVM
Prekės kodas: 75LY47503230

Prekės informacija

Šis aperityvas buvo sukurtas siekiant perduoti unikalų klasikinio itališko „Spritz“ (pavyzdžiui „Aperol“) skonį. Itališko „Spritz“ kartumas tarsi saulės spindulys, ryškus ir turintis išskirtines savybes. Apelsinų saldumas puikiai susilieja su rabarbarų skoniais.

Tiekėjas
Talpa
  • 200 ml
Šalis
  • Jungtinė Karalystė

Lyre's nealkoholinių gėrimų asortimentas sukurtas visame pasaulyje pripažintu somelje ir skonių architektu David Murphy. 2019 m. pristatytas Lyre's buvo kuriamas su meile ir tikslu padaryti neįmanomą – suteikti galimybes gerti savo mėgstamą kokteilį savaip, keičiant alkoholio vartojimo įpročius pasaulyje.

Australijos lyrauodegis (Lyre ang.) – paukštis, galintis tikroviškai pamėgdžioti bet kokius kada nors girdėtus garsus. Būtent šį paukštį Lyre‘s pasirinko kaip savo brendo atpažinimo ženklą, kurį galite pamatyti ant kiekvienos Lyre‘s produkcijos etiketės.

Lyre‘s gamybos procese nėra garinamas alkoholis iš originalių spiritų, bet naudojamas natūralių skonių, ekstraktų ir distiliatų mišinys, gaunamas iš vaisių, augalų, prieskonių, riešutų, sėklų ir kitų natūralių šaltinių. Lyre‘s savo gamyboje sumaišo natūralius pipirų, uogų ir kitų augalinių junginių ekstraktus, taip suteikiant tikrovišką, originalaus spirito suteikiamą šilumą gomuryje.

NEALKOHOLINIS KOKTEILIS „LYRE'S SPRITZ“

Ingredientai:
– Italian Spritz nealkoholinis aperityvas, 60 ml
 d'Artigny Grand Classic nealkoholinis putojantis vynas (rekomenduojame, arba kitas nealkoholinis arba alkoholinis putojantis vynas), 100 ml
– Gazuotas vanduo, 30 ml

Paruošimas: į taurę įdėti 2/3 jos tūrio ledo, supilti visus ingredientus, išmaišyti.

Lyre's nealkoholinių gėrimų receptai Youtube platformoje.


Šis nealkoholinis aperityvas, kaip ir visa Lyre‘s produkcija, tinka veganams, nes sudėtyje neturi pieno, riešutų, kiaušinių, glitimo ir nesukelia alergijos. Lyre‘s asortimentas sudėtyje turi 75-90% mažesnį kalorijų/cukraus kiekį nei jų originali alkoholinė versija.

Laikymas: atidarius nebūtina laikyti šaldytuve.
Rekomenduojama suvartoti per 12 savai
čių.
Pagaminta: Jungtinė Karalystė
Alkoholio kiekis: 0%

Neseniai peržiūrėtos prekės

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų