Nealkoholinis kokteilis Lyre‘s Dark'n Spicy 250 ml

2,95 €
Yra sandėlyje
* kaina su PVM
Prekės kodas: 75LY96003176
Prekės pristatymas 1-3 d.d. arba NEMOKAMAS prekių atsiėmimas fiziniuose salonuose

Prekės informacija

Nealkoholinis kokteilis „Lyre‘s Dark'n Spicy“. Tobulas Lyre's Spiced Cane, Lyre's Dark Cane, imbiero ir žaliosios citrinos žievelės derinys. Klasikinių skonių mišinys, primenantis imbiero, žaliųjų citrinų, iriso ir prieskonių natas.

* Į kainą įskaičiuotas taros užstato mokestis.

Tiekėjas
Talpa
  • 250 ml
Šalis
  • Jungtinė Karalystė

Lyre’s nealkoholinių gėrimų asortimentas sukurtas visame pasaulyje pripažintu somelje ir skonių architektu David Murphy. 2019 m. pristatytas Lyre’s buvo kuriamas su meile ir tikslu padaryti neįmanomą – suteikti galimybes gerti savo mėgstamą kokteilį savaip, keičiant alkoholio vartojimo įpročius pasaulyje.

Australijos lyrauodegis (Lyre ang.) – paukštis, galintis tikroviškai pamėgdžioti bet kokius kada nors girdėtus garsus. Būtent šį paukštį Lyre‘s pasirinko kaip savo brendo atpažinimo ženklą, kurį galite pamatyti ant kiekvienos Lyre‘s produkcijos etiketės.

Lyre‘s gamybos procese nėra garinamas alkoholis iš originalių spiritų, bet naudojamas natūralių skonių, ekstraktų ir distiliatų mišinys, gaunamas iš vaisių, augalų, prieskonių, riešutų, sėklų ir kitų natūralių šaltinių. Lyre‘s savo gamyboje sumaišo natūralius pipirų, uogų ir kitų augalinių junginių ekstraktus, taip suteikiant tikrovišką, originalaus spirito suteikiamą šilumą gomuryje.

 

Šis nealkoholinis kokteilis, kaip ir visa Lyre‘s produkcija, tinka veganams, nes sudėtyje neturi pieno, riešutų, kiaušinių, glitimo ir nesukelia alergijos. Lyre‘s asortimentas sudėtyje turi 75-90% mažesnį kalorijų/cukraus kiekį nei jų originali alkoholinė versija.

Laikymas: atidarius nebūtina laikyti šaldytuve.
Atidarius iš karto suvartoti.
Pagaminta: Jungtinė Karalystė
Alkoholio kiekis: 0%

Neseniai peržiūrėtos prekės

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų