Nealkoholinis rožinis džinas Lyre's Pink London 700 ml

25,99 €
Yra sandėlyje
* kaina su PVM
Prekės kodas: 75LY96004173
Prekės pristatymas 1-3 d.d.

Prekės informacija

Švelnus ir įsimintinas rožių aromatas. Sodrus rožių, vyšnių, raudonųjų uogų ir gervuogių skonis. Kadagių natos garantuoja ilgai išliekantį poskonį.

Tiekėjas
Talpa
  • 700 ml
Šalis
  • Jungtinė Karalystė

Lyre's nealkoholinių gėrimų asortimentas sukurtas visame pasaulyje pripažintu somelje ir skonių architektu David Murphy. 2019 m. pristatytas Lyre's buvo kuriamas su meile ir tikslu padaryti neįmanomą – suteikti galimybes gerti savo mėgstamą kokteilį savaip, keičiant alkoholio vartojimo įpročius pasaulyje.

Australijos lyrauodegis (Lyre ang.) – paukštis, galintis tikroviškai pamėgdžioti bet kokius kada nors girdėtus garsus. Būtent šį paukštį Lyre‘s pasirinko kaip savo brendo atpažinimo ženklą, kurį galite pamatyti ant kiekvienos Lyre‘s produkcijos etiketės.

Lyre‘s gamybos procese nėra garinamas alkoholis iš originalių spiritų, bet naudojamas natūralių skonių, ekstraktų ir distiliatų mišinys, gaunamas iš vaisių, augalų, prieskonių, riešutų, sėklų ir kitų natūralių šaltinių. Lyre‘s savo gamyboje sumaišo natūralius pipirų, uogų ir kitų augalinių junginių ekstraktus, taip suteikiant tikrovišką, originalaus spirito suteikiamą šilumą gomuryje.




NEALKOHOLINIS KOKTEILIS „LYRE'S PINK LONDON SPRITZ“

Ingredientai:
– Lyre's Pink London nealkoholinis džinas, 60 ml
– Lyre’s Classico nealkoholinis putojantis vynas, 60 ml
J.Gasco Evia tonikas, 100 ml
– Ledas

Papuošimas:
– Citrinos žievelė
– Šviežio agurko juostelės arba griežinėliai
– Mėta

Paruošimo būdas: į taurę įdėti ledo, įpilti visus ingredientus. Papuošti mėta, citrinos žievele, šviežio agurko juostelėmis arba griežinėliais.

Lyre's nealkoholinių gėrimų receptai Youtube platformoje.

Šis nealkoholinis džinas, kaip ir visa Lyre‘s produkcija, tinka veganams, nes sudėtyje neturi pieno, riešutų, kiaušinių, glitimo ir nesukelia alergijos. Lyre‘s asortimentas sudėtyje turi 75-90% mažesnį kalorijų/cukraus kiekį nei jų originali alkoholinė versija.

Laikymas: atidarius nebūtina laikyti šaldytuve.
Rekomenduojama suvartoti per 12 savai
čių.
Pagaminta: Jungtinė Karalystė
Alkoholio kiekis: 0%

Neseniai peržiūrėtos prekės

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų