Caraibos nektaras guavų, 0,25 l

1,54 €
Yra sandėlyje
* kaina su PVM
Prekės kodas: C20210000000
Prekės pristatymas 1-3 d.d. arba NEMOKAMAS prekių atsiėmimas fiziniuose salonuose

Prekės informacija

Caraibos – jau beveik 40 metų skaičiuojantis prancūziškas sulčių prekės ženklas. Šių sulčių asortimentas itin platus – daugiau nei 70 rūšių. Caraibos – vienos labiausiai mėgstamų sulčių profesionalų tarpe Prancūzijoje, taip pat puikiai vertinamos ir naudojamos visame pasaulyje. Su Caraibos sultimis per metus pagaminama daugiau nei 20 milijonų kokteilių.
Caraibos sultys yra oficialios Tarptautinės barmenų asociacijos (IBA) konkursų sultys. Taip pat - išskirtinis Prancūzijos barmenų asociacijos sulčių prekės ženklas. Šios sultys naudojamos viešbučių personalo mokyklose, barmenų mokyklose.
Caraibos kompanija 2009 metais tapo La martininiquaise grupės dalimi. La martininiquaise - antra didžiausia alkoholinių gėrimų kompanija Prancūzijoje, taip pat ji patenka į daugiausiai alkoholio prekės ženklų pasaulyje atstovaujančių kompanijų dešimtuką.
Caraibos sultys yra skirtingų rūšių, priklausomai nuo pagaminimo būdo:
• 100% grynos sultys. Šios sultys gaminamos tiesiog išspaudžiant vaisius ir nepridedant jokiu papildomų ingredientų ar cukraus.
• Sultys gaminamos iš koncentrato. Šios sultys yra pagamintos koncentrato pagrindu. Koncentratą sudaro tik vaisiai, vanduo ir natūralios vaisių kvapiosios medžiagos.
• Sulčių nektarai. Caraibos sulčių nektarai gaminami iš vaisių sulčių arba vaisių tyrės (ne mažiau kaip 25%), vandens ir sukraus.
Caraibos sultys gaminamos iš vaisių surinktų 5 žemynuose ir 22 valstybėse. Caraibos sulčių gamybai vaisių naudojama daug daugiau nei reikalauja teisės aktai, tiek daug, kiek reikia aukščiausiai kokybei išgauti. Dėl to Caraibos sultys tokios šviežios ir skanios.

Tiekėjas
Talpa
  • 250 ml
Šalis
  • Prancūzija

Neseniai peržiūrėtos prekės

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų