Arbata žalia JUST T CHINA GREEN JEWEL, 20 piramidės formos pakelių

8,81 €
Yra sandėlyje
* kaina su PVM
Prekės kodas: LB4362010000
Prekės pristatymas 1-3 d.d.

Prekės informacija


Ekologiška, aukštos kokybės Yunnan žalioji arbata JUST T CHINA GREEN JEWEL. Pakelyje 20 piramidės formos arbatos pakelių.


Yunnan, viena iš seniausių arbatos plantacijų Kinijoje, tai tikras perlas! Čia pagal senas tradicijas gaminama aukščiausios klasės žalia arbata. Beje, „Yunnan“ reiškia „į pietus nuo debesų“, todėl galite būti tikri, kad maža dangaus dalelė su China Green Jewel patenka į jūsų arbatos puodelį.
_________________________JUST T nori nuvesti jus į įdomią malonių ir atsakomybės kupiną kelionę! JUST T siūlo naują aukštos kokybės organinės arbatos asortimentą, kuris atitinka aukščiausius reikalavimus.


JUST T aistringai vykdo savo misiją – gaminti aukštos klasės organinę arbatą ir didžiuojasi galėdami prisidėti prie tvarios aplinkos ateities. Kartu su savo klientais kompanija prisiima atsakomybę išsaugoti ir tobulinti mūsų pasaulį. JUST T produkcija – tai ne tik puikūs skoniai, bet ir kokybės, sąžiningos prekybos ir tvarumo derinys, kurį patvirtina bendradarbiavimas su įvairiomis aplinkos palaikymo organizacijomis bei pasaulinių gamtos fondų sertifikatai.


 


Daugiau apie JUST T


Visas JUST T organinių arbatų asortimentas

Tiekėjas

Neseniai peržiūrėtos prekės

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų