Arbata juoda JUST T RHUBARB HYGGE, 20 piramidės formos pakelių

8,81 €
Yra sandėlyje
* kaina su PVM
Prekės kodas: LB4361930000
Prekės pristatymas 1-3 d.d.

Prekės informacija


Ekologiška, aukštos kokybės juoda arbata su rabarbarais ir vanile JUST T RHUBARB HYGGE. Pakelyje 20 piramidės formos arbatos pakelių.


Danai sako „hygge“, turėdami omenyje jaukumo ir pasitenkinimo jausmą. Šį jausmą taip pat sukuria Rhubarb Hygge juodos arbatos puodelis, kuris lepina vaisiniu švelnumu ir vanilės dvelksmu. Puikūs skoniai priverčia prisiminti ankstyvą pavasarį gryname ore.
_________________________JUST T nori nuvesti jus į įdomią malonių ir atsakomybės kupiną kelionę! JUST T siūlo naują aukštos kokybės organinės arbatos asortimentą, kuris atitinka aukščiausius reikalavimus.


JUST T aistringai vykdo savo misiją – gaminti aukštos klasės organinę arbatą ir didžiuojasi galėdami prisidėti prie tvarios aplinkos ateities. Kartu su savo klientais kompanija prisiima atsakomybę išsaugoti ir tobulinti mūsų pasaulį. JUST T produkcija – tai ne tik puikūs skoniai, bet ir kokybės, sąžiningos prekybos ir tvarumo derinys, kurį patvirtina bendradarbiavimas su įvairiomis aplinkos palaikymo organizacijomis bei pasaulinių gamtos fondų sertifikatai.


 


Daugiau apie JUST T


Visas JUST T organinių arbatų asortimentas

Tiekėjas

Neseniai peržiūrėtos prekės

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų