Arbata balta JUST T BLACK CURRANT, 20 piramidės formos pakelių

8,81 €
Laikinai neturime
* kaina su PVM
Prekės kodas: LB4362040000

Prekės informacija


Ekologiška, aukštos kokybės balta arbata su juodaisiais serbentais JUST T BLACK CURRANT. Pakelyje 20 piramidės formos arbatos pakelių.


Švelnus ir aromatingas juodųjų serbentų skonis švelnų vasaros vakarą perkels jus į kelionę laivu. Tik tu, tavo kompanionas ir baltos arbatos su juodaisiais serbentais puodelis. Nuostabus kvapas, subtilus vaisių skonis ir nuoširdūs pokalbiai – tobula akimirka!
_________________________JUST T nori nuvesti jus į įdomią malonių ir atsakomybės kupiną kelionę! JUST T siūlo naują aukštos kokybės organinės arbatos asortimentą, kuris atitinka aukščiausius reikalavimus.


JUST T aistringai vykdo savo misiją – gaminti aukštos klasės organinę arbatą ir didžiuojasi galėdami prisidėti prie tvarios aplinkos ateities. Kartu su savo klientais kompanija prisiima atsakomybę išsaugoti ir tobulinti mūsų pasaulį. JUST T produkcija – tai ne tik puikūs skoniai, bet ir kokybės, sąžiningos prekybos ir tvarumo derinys, kurį patvirtina bendradarbiavimas su įvairiomis aplinkos palaikymo organizacijomis bei pasaulinių gamtos fondų sertifikatai.


 


Daugiau apie JUST T


Visas JUST T organinių arbatų asortimentas

Tiekėjas

Neseniai peržiūrėtos prekės

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų