Nealkoholinis džinas Dry London Spirit Lyre's

25,99 €
Yra sandėlyje
* kaina su PVM
Prekės pristatymas 1-3 d.d.

Prekės informacija

Tarp "Dry London Spirit" džino skonių vyrauja stiprios kadagiu ir citrusinių vaisių natos. Pipirų skonis suteikia šlumos ir gausų, ilgai išliekantį poskonį.

Gamintojas
Prekės kodas: 75LY96000007

„Lyre's“ nealkoholinių gėrimų asortimentas sukurtas visame pasaulyje pripažintu somelje ir skonių architektu David Murphy. 2019 m. pristatytas „Lyre's“ buvo kuriamas su meile ir tikslu padaryti neįmanomą – suteikti galimybes gerti savo mėgstamą kokteilį savaip, keičiant alkoholio vartojimo įpročius pasaulyje.

Australijos lyrauodegis (Lyre ang.) – paukštis, galintis tikroviškai pamėgdžioti bet kokius kada nors girdėtus garsus. Būtent šį paukštį „Lyre‘s“ pasirinko kaip savo brendo atpažinimo ženklą, kurį galite pamatyti ant kiekvienos „Lyre‘s“ produkcijos etiketės.

Lyre‘s gamybos procese nėra garinamas alkoholis iš originalių spiritų, bet naudojamas natūralių skonių, ekstraktų ir distiliatų mišinys, gaunamas iš vaisių, augalų, prieskonių, riešutų, sėklų ir kitų natūralių šaltinių. Lyre‘s savo gamyboje sumaišo natūralius pipirų, uogų ir kitų augalinių junginių ekstraktus, taip suteikiant tikrovišką, originalaus spirito suteikiamą šilumą gomuryje.

NEALKOHOLINIS KOKTEILIS „LYRE'S GIN & TONIC“

Ingredientai:
– Lyre's London Dry Spirit, 45 ml
J.Gasco Tonic Evia, 120 ml (rekomenduojama, arba kitas premium tonikas)
– Rausvojo greipfruto griežinėlis, 1 vnt.

Paruošimas: į didelę taurę supilti visus ingredientus, įdėti ledą, sumaišyti.

Papuošimas: rozmarino šakelė.

Daugiau nealkoholinių kokteilių receptų. Nesunku pagaminti namuose – paprasta ir skanu!


Šis nealkoholinis džinas, kaip ir visa „Lyre‘s“ produkcija, tinka veganams, nes sudėtyje neturi pieno, riešutų, kiaušinių, glitimo ir nesukelia alergijos. „Lyre‘s“ asortimentas sudėtyje turi 75-90% mažesnį kalorijų/cukraus kiekį nei jų originali alkoholinė versija.


Laikymas: atidarius nebūtina laikyti šaldytuve.
Rekomenduojama suvartoti per 12 savai
čių.
Pagaminta: Jungtinė Karalystė
Alkoholio kiekis: 0%

Neseniai peržiūrėtos prekės

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų